İl Spor Dalı Temsilcileri

Sıra

No

 

BRANŞ

 

İL TEMSİLCİSİ

 

ADRES

 

TELEFON

1

ATICILIK

SEZGİN SEZGİN

Karşıyaka Mah. 4018.sk DGS Panorama sitesi B-blok No: 29  KARAKÖPRÜ/ ŞANLIURFA

0542 425 26 96

2

ATLETİZM

MURAT TOKUCU

Arakent Mah. Adnan Menderes Cad. 64/7 / ŞANLIURFA

0542 555 45 91
0414 347 08 09

3

BADMİNTON

MEHMET ZEKİ AKPINAR

Ayşe Hümeyra Ortaokulu      KARAKÖPRÜ /ŞANLIURFA

0506 937 26 23

4

BASKETBOL

NAMIK KEMAL ERGÜVEN

Ertuğrul Gazi Mah. 330 sok. No:17 ŞANLIURFA

0532 175 08 18

5

BEDEENSEL ENGELLİLER

VEYSİ FIRAT

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

0542 676 76 34      Fax.04143132363

6

HALTER

ŞAKİR KARDAŞ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü

0541 931 65 55

7

BİLARDO

MEHMET REŞİT DUYGULU

Bahçelievler Mah. 91.Sok. Günbay Apt. No:24 HALİLİYE/ŞANLIURFA

0542 409 39 46

8

BİSİKLET

İBRAHİM HALİL ÜNLÜ

Karaköprü Beldiyesi

0532 503 03 10

9

BİNİCİLİK

TAYFUN TAŞKIN

Bahçeşehir Koleji

0535 605 66 86

10

BOCCE BOWLİNG VE DART

HALİL DURMUŞ

Devteşti Mah. 2178. Sok. No:19 HALİLİYE/ŞANLIURFA

0541 770 12 18

11

BOKS

İSMAİL DEMİRKOL

Asfalt Cad. Demirkol Otopark 14/B HALİLİYE /ŞANLIURFA

0532 276 78 39

12

DAĞCILIK

CANDAN ÖZEN

Endüstri Meslek Lisesi

0505 728 60 67

13

WUSHU

EMİN İZOL

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi

0532 455 90 67 
0414 313 32 38

14

GELENEKSEL

ABDULLAH BEYAZKUŞ

Esentepe Mah. Köşk Panorama Apt. Kat:9 No:9

0535 484 27 67

15

GÖRME ENG.

16

GÜREŞ

HÜSEYİN ÇADIRCI

Ucuzluk Pazarı Çadırcı Ceyiz Mağazası  No:10       ŞANLIURFA

0532 434 23 18
0414 215 27 90

17

GOLF

MEHMET REŞAT DAĞGÜDEN

Osman Gazi Mah. 388.Sok. Kıralıoğlu Apt. No:5 HALİLİYE/ŞANLIURFA

0530 663 51 77

18

CİMNASTİK

NACİ HALHALLI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

0544 592 33 65

19

HENTBOL

HALİL ÇAĞLAYAN

İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE

0506 534 33 74

20

HALK OYUNLARI

ŞÜKRÜ ÜZÜMCÜ

Karşıyaka Mah. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Bozbeyler Sitesi A 101

0532 608 61 00

21

HOKEY

MİKAİL CİHANGİR

Ertuğrul Gazi Mah. Müzdelife Apt. Kat.1 No:1

0542 469 06 04

22

HİS

MURAT AKÇUN

Bahçelievler Gençlik Merkezi

0532 458 11 83

23

İZCİLİK

HALİL KARDAŞ

Yeşil Direk Mah.409 Sok. No.11 ŞANLIURFA

0544 234 78 09

24

JUDO

M.MÜCAHİD DELİOĞLU

Judo İhtisas  Kulübü

0542 659 87 47

25

KARATE

AHMET KÜÇÜK

Eyyüp Nebi Mah. 3595.Sok. No:5 ŞANLIURFA

0544 895 78 77

26

KANO

MURAT ZEKİ GÜÇLÜ

Yenişehir Mah. 6. Sok Kardeşler Apt. No:11

0506 882 88 79
0414 312 61 06

27

KAYAK

ALİ ŞAZ

Eyyübiye Belediyesi

0530 581 58 81

28

KÜREK

NİHAT ÖZDAL

Halfeti  Gençlik Hizmetleri ve  Spor İlçe Müdürlüğü

0505 821 34 82

29

MASA TENİSİ

BİLAL ÖZALP

Fevzi Çakmak İ.Ö.O.

0505 698 79 18

30

KİCK BOKS

MURAT AKALTUN

M.Akif Ersoy Cad. Lale Sok. Çağdaş Spor No:15     ŞANLIURFA

0532 664 52 23
0414 316 25 25

31

OKÇULUK

MURAT ALKAN

Sırrın Mah. 660 Sok 17/A ŞANLIURFA

0533 560 76 49 

32

OTOMOBİL SPORLARI

MEHMET ERDEM

Erdem Aralcık Hiz. ŞTİ. Cumhuriyet Cad. No: 83 ŞANLIURFA

0532 321 28 72
0414 315 73 73

33

ESKRİM

İSMAİL COŞKUN

Eyyüp Nebi Mah. 3485 Sok No:20 EYYÜBİYE/ŞANLIURFA

0544 630 00 19

34

SATRANÇ

MEMDUH TURMAK

Yakup Kalfa İlkokulu 

0505 657 22 33

35

SU TOPU

ÖZKAN ERTÜRK

0542 523 38 79

36

SU ALTI SPORLARI

NİHAT ÖZDAL

Halfeti  Gençlik Hizmetleri ve  Spor İlçe Müdürlüğü

0414 751 1403
0505 821 34 82

37

TAEKWANDO

İSMAİL ERBOĞA

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

0505 280 09 09

38

KORT TENİS

CÜNEYT ERCAN

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü

0506 611 11 36

39

ÜNİVERSİTE SPORLARI

MUSTAFA DEVECİ

Harran Üniversitesi Rektörlüğü

0414 312 84 56

40

VOLEYBOL

MAHMUT ULUYARDIMCI

Akbayır Mah. Yeşiloğlu Bul. Çınar Sitesi

0505 828 20 68

41

VÜCUT GELİŞTİRME

ŞEYHMUS GÜLTEKİN

Sultan Fatih Mah. 107.Sok Beşler Apt. Kat:2 No:6

0532 175 97 27

42

YELKEN

ÖMER GÜL

Yeşilova Mah. Umut Sok. No:1 BOZOVA

0532 483 69 85
0414 711 56 66

43

YÜZME

MUSTAFA ABAK

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü

0542 731 67 09

44

BİNİCİLİK

TAYFUN TAŞKIN

Bahçeşehir Koleji

0535 605 66 86

45

BRİC

İBRAHİM BEKTAŞOĞLU

Sancaktar Mah. 1063.Sok No:133 HALİLİYE/ŞANLIURFA

0505 698 84 27

46

OKUL SPORLAR

ATİLLA KESKİN

Atatürk Mah. Şafak Sok. Keskin Apt. Kat.1 

0 505 23142 42
(Cengiz Topel:3148186)

47

ÖZEL SPORCULAR

ABDULKADİR KIRIKÇI

 

 

48

ORYANTİRİNG

SELCAN TOPAL

Halilurrahman Ortaokulu

0507 867 41 65

49

TRİATLON

NARİN SAĞLAM

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü

0542 343 68 41

50

İŞİTME ENGELLİ

MUSTAFA BEBE

İl Özel İdaresi

0 544 417 36 30

51

MUAY THAİ

METİN ŞİMŞEK

Hilvan  Halk Eğitim Merkezi

0545 326 49  69

52

HAVA SPORLARI

MEHMET BÜYÜKFIRAT

GAP Bulvarı Dilek Apt. 561 No:8 KARAKÖPRÜ/ŞANLIURFA

05322346886

53

KIZAK

ADEM ANLI

Siverek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü

0532 623 89 20

54

GELİŞMEKTE OLAN SPOR DALLARI

İSHAK ŞİMŞEK

İmam Bakır Mah.660 Sok.No:7

0542 503 76 16