Duyurular


DUYURULAR

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında bugün itibariyle (13.03.2020)
 Tüm Yarışmalar ( Mahalli, Grup, Yarı Final  ve Türkiye Birinciliği Müsabakaları) Koronavirüs Salgınından
 dolayı tedbir amaçlı olarak  ertelenmiştir, yeni bir duyuru yapılana kadar bu durum devam edecektir.
 Önemle Duyurulur
                
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yüzme Küçükler Minikler Kız-Erkek A-B Mahalli Müsabakaları 18-20 Mart 2020
tarihleri arasında Şanlıurfa TED Koleji Yüzme Havuzunda yapılacaktır.
            Yüzme Branşında taahhütte bulunup müsabakalara katılacak okulların 15.03.2020 tarihine kadar  Kayıt Formunu ( Yu¨zme Katılım Formu.xlsx ) doldurup  osman.bayrakdar@gsb.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.Sporcu Kayıt Formunu göndermeyenler veya 15.03.2020 tarihinden sonra gönderenler müsabakalarda yarışamayacaktır.
Yu¨zme Katılım Formu.xlsx  



2019-2020 OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMA BÜLTENİ
Oryantiring KÜÇÜKLER YILDIZLAR 2020 Bülteni.docx

 

*** Önemli Duyuru:

*** Hava muhalefeti nedeniyle Okul Sporları kapsamında yapılacak olan müsabakalara
               2 gün (13-14.02.2020 tarihlerinde) ara verilecektir. 
              Söz konusu aradan sonra Fikstür programına 2 gün kaydırılarak aynen devam edilecektir.

 

*** 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Voleybol Gençler B Kız-Erkek Mahalli Müsabakalarında yer değişikliği: Voleybol Gençler B Kız - Erkek Müsabakaları Karaköprü GAP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır. *** 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Futsal Yıldız Kız-Erkek Mahalli Müsabakalarında Fikstür değişikliği yapılmıştır. Fikstür Modülünden Ulaşabilirsiniz. 2019-2020 Eğitim- Öğretim Yılı Okul Sporları Karate Yıldızlar, Küçükler ve Minikler A Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları 19-20 Şubat tarihlerinde saat 09.00'da 11 Nisan Spor Salonunda yapılacaktır.
İrtibat İçin Karate İl Temsilcisi Ahmet KÜÇÜK: 0(544) 895 78 77

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Voleybol Gençler B Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür Modülünden Ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Futsal Küçükler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür Modülünden Ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Hokey Yıldızlar-Küçükler Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden Ulaşabilirsiniz.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Kız-Erkek ve Gençler Kız- Erkek Mahalli Müsabakaları 7-8-9-10 Ocak 2020 tarihinde saat 09.00'da başlamak üzere Özel TED Koleji Yüzme Havuzunda yapılacaktır. Yüzme branşında taahhütte bulunan okulların Okul Sporları Yüzme Branşı Yarışma Formu.xlsx doldurup agullu@gmail.com adresine göndermesi gerekmektedir.

İrtibat İçin Yüzme İl Temsilcisi Mustafa ABAK: 0(542)731 87 09  Antrenör Özkan ERTÜRK:0(542)523 38 79

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yüzme Yıldızlar Kız-Erkek ve Gençler Kız- Erkek Mahalli Müsabakaları Takvimi

KATEGORİ

TEKNİK TOPLANTI TARİHİ

YARIŞMA TARİHİ

Yıldızlar Kız

 07.01.2020 Saat 09.00'da

 07.01.2020

Yıldızlar Erkek

 08.01.2020 Saat 09.00'da

 08.01.2020

Gençler Kız

 09.01.2020 Saat 09.00'da

 09.01.2020

Gençler Erkek

 10.01.2020 Saat 09.00'da

 10.01.2020


2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Tenis Küçükler ve Yıldızlar Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz. 


2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Karate Gençler A-B Mahalli Müsabakaları 06-07.01.2020 tarihlerinde 11 Nisan Spor Salonunda yapılacaktır.
İrtibat İçin Karate İl Temsilcisi Ahmet KÜÇÜK: 0(544) 895 78 77

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Badminton Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz. 
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Halk Oyunları Minikler-Yıldızlar-Gençler Mahalli Müsabakaları

25-26 Şubat 2020 tarihlerinde 11 Nisan Spor salonunda yapılacaktır. Minikler ve Gençler Halk oyunları Müsabakaları :25 Şubat 2020 Yıldızlar Halk Oyunları Müsabakaları: 26 Şubat 2020 NOT: Müsabaka Teknik Toplantı Tarihi : 24 Şubat 2020 / Saat:16:00 Teknik Toplantı Yeri : 11 Nisan Spor Salonu İrtibat İçin Halk Oyunları İletişim Bilgisi : M.Cemal AKBAŞ-Tel: 0532 325 6363 Mahmut ERDEM-Tel: 0544 298 90 11
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Futsal Yıldızlar Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Basketbol Küçükler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Futbol Yıldızlar Kız-Erkek ve Küçükler Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Masa Tenisi Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür modülünden ulaşabilirsiniz.
Kick Boks Point Fighting Gençler A-B , Yıldızlar, Küçükler Kız-Erkek, Kick Boks Light Contact Gençler A-B , Yıldızlar Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları 30-31.12.2019 tarihlerinde saat 09.00'da 11 Nisan Stadyumu 2 No'lu Salonda yapılacaktır.
İrtibat için Antrenör Mustafa ŞEN: 0 (543) 935 33 33
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Dart Gençler -Yıldızlar Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Tenis Gençler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü yayınlanmıştır.
Fikstür modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Futbol Gençler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Badminton Gençler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.
           2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Voleybol Gençler A Kız-Erkek, Yıldızlar Kız-Erkek Küçükler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.
         Spor Bilgi Sistemi Okul Sporları Modülü Okul Kullanıcılarının Yapması Gereken İşlemler İle İlgili
bilgilendirme İçin Tıklayınız: SBS OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU.pdf
            2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Futsal Gençler  Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.

            2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Basketbol Yıldızlar Kız-Erkek  ve Gençler A-B Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.

            2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Hentbol Küçükler Kız-Erkek, Yıldızlar Kız-Erkek ve Gençler Kız- Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Halter Yıldızlar, Gençler A-B Mahalli Müsabakaları 

            Halter Yıldızlar, Gençler A-B Mahalli Müsabakaları 16-17.12.2019 tarihleri arasında saat 10.00'da 11 Nisan Stadyumu Halter Salonunda yapılacaktır.

İrtibat için Antrenör Şakir KARDAŞ: 0 (541) 931 65 55

           2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız- Erkek Mahalli Müsabakaları Fikstürü Yayınlanmıştır. Fikstür Modülünden ulaşabilirsiniz.

                    2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Boks Gençler A Mahalli Müsabakaları 

            Boks Gençler A Mahalli Müsabakaları 10.12.2019 tarihinde saat 09.00'da 11 Nisan Stadyumu 2 No'lu Salonda yapılacaktır.

İrtibat için Antrenör Mustafa ŞEN: 0 (543) 935 33 33

      2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız- Erkek Mahalli Müsabakaları 

            Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek Mahalli Müsabakaları  09-13.12.2019 tarihleri arasında Karaköprü Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır. 

İrtibat Telefonu: Masa Tenisi İl Temsilcisi Bilal ÖZALP 0 (505) 698 79 18

                2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Judo Yıldızlar ve Gençler Mahalli Müsabakaları

Judo Yıldızlar ve Gençler  Mahalli Müsabakaları  12.12.2019 tarihinde  saat 10.00'da 11 Nisan Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır

Teknik Toplantı Tarihi: 12.12.2019 Saat 10.00'da 

İrtibat Telefonu: Judo İl Temsilcisi Mücahit DELİOĞLU 0 (542) 659 87 47

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Grekoromen – Serbest Güreş

Yıldızlar ve Gençler (A) Erkek Mahalli Yarışmaları

Grekoromen – Serbest Güreş Yıldızlar ve Gençler (A) Erkek Mahalli Yarışmaları  09.12.2019 – 12.12.2019 tarihleri arasında Karaköprü Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır.

Okul Sporları Grekoromen –Serbest Güreş Gençler (A) Erkek Mahalli Yarışmaları teknik toplantısı 09 Aralık 2019 tarihinde  saat 09.00’da Karaköprü Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Grekoromen – Serbest Güreş Yıldızlar ve Gençler (A) Erkek Mahalli Müsabakaları Takvimi

KATEGORİ

TEKNİK TOPLANTI TARİHİ

YARIŞMA TARİHİ

Grekoromen Güreş Gençler A Erkek

09.12.2019 Saat 09.00

09.12.2019

Serbest Güreş Gençler A Erkek

10.12.2019 Saat 09.00

10.12.2019

Grekoromen Güreş Yıldızlar Erkek

11.12.2019 Saat 09.00

11.12.2019

Serbest Güreş Yıldızlar Erkek

12.12.2019 Saat 09.00

12.12.2019

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Atletizm Kros Yıldızlar ve Gençler (A-B) Mahalli Yarışmaları

Okul Sporları Atletizm Kros Yıldızlar ve Gençler (A-B) Mahalli Yarışmaları teknik toplantısı 09 Aralık 2019 tarihinde  saat 14.00'de 11 Nisan Spor Salonunda yapılacaktır.

Yarışmalar 10 Aralık 2019 tarihinde saat 10.30'da 11 Nisan Spor Kompleksinde yapılacaktır.

Yarışmalara katılacak Okulların Spor Bilgi Sistemi üzerinden katılım taahhüt işlemlerini yapmaları, lisans, esame listesi ve kimlik belgelerini (Gençler kategorisindeki sporcuların kimlik belgeleri fotoğraflı olmalıdır.) yanında bulundurmaları gerekmektedir.

Kayıt yaptıran okul takımı ve ferdi sporcuların göğüs numarası alma İşlemleri 09 Aralık 2019 tarihinde  09.00-16.00 saatleri arasında yapılacaktır. 

İrtibat İçin Atletizm İl Temsilcisi Murat TOKUCU: 0 (542) 555 45 91

Yarışmalara katılacak  okul takımları ve ferdi sporcuların aşağıdaki linklerden kayıt oluşturmaları gerekmektedir. Link 08 Aralık 2019 tarihinde saat 17.00'da kapatılacaktır. Kayıt yaptırmayan okul takımları ve ferdi sporcular yarışmalara alınmayacaktır.

https://urfaatletizmi.tr.gg/OKUL-SPORLARI-2020.htm

Spor Bilgi Sistemi Okul Sporları Modülü Okul Kullanıcılarının Yapması Gereken İşlemler için aşağıdaki pdf linkini tıklayınız.

Okul Kullanıcılarının Yapması Gereken İşlemler1.pdf

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Müsabakaları kapsamında branş taahhüt işlemleri 06.11.2019 tarihiden itibaren Spor Bilgi Sistemi Modülü üzerinden başlatılmıştır. Söz konusu İl ve İlçe okullarımızın 29.11.2019 günü mesai bitimine kadar https://spor.sgm.gov.tr/MainOkulSporlari.aspx portalından branş taahhüt işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU YAYINLANDI

2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI FAALİYET TAKVİMİ YAYIMLANMIŞTIR

2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI BRANŞ, YAŞ, KATEGORİ VE ISF BİLGİLERİ TABLOSU YAYIMLANMIŞTIR

2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI MAHALLİ YARIŞMALAR SONUÇ BİLDİRİM TARİHLERİ TABLOSU YAYIMLANMIŞTIR