Gerekli BelgelerGerekli Belgeler
İL DIŞINA ÇIKACAK TAKIM VE FERDİ SPORCUSU OLAN OKULLARIMIZ SPORCU ÖĞRENCİLER İÇİN EKTE YAYINLANAN SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KAFİLELERİ SEYAHAT YÖNERGESİNDE YAYINLANMIŞ OLAN  VELİ MUVAFFAKATNAME BELGELERİNİ HAZIRLAMAK VE SPORCU ÖĞRENCİLERİN VELİLERİNE  İMZALATMALARI VE OKUL İDARELERİNE ONAYLATMALARI GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKTİRDE DOĞABİLECEK YASAL SORUMLULUK KAFİLE İDARECİLERİNE AİTTİR.

18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN BELGESİ (1).docx

SEYAHAT TAAHHÜT BELGESİ (18 YAŞINDAN BÜYÜKLER İÇİN.docx

KAFİLE ONAY ÖRNEĞİ SON 10.10.2017 (1).docx

4 NÜSHA HAZIRLANACAKTIR. SPORCU , ÖĞRETMEN, İDARECİ SAYILARI FAZLA İSE SATIRLAR ÇOĞALTILABİLİR


TOPLU SEYAHATLER VE YOLLUK BİLDİRİMİ.docx

SAHAYA GİRİŞ KARTI.doc

EK_5_SAGLIK_ve_VELi_iZiN_FORMU.docx

EK-6-SAĞLIK BİLDİRİM FORMU.docx

EK 6 TEK HEKİM İÇİN SAĞLIK DURUM BİLDİRİM FORMU NEDİR ?
Ek-6 Sağlık Bildirim Formu Okul Spor Faaliyetlerine katılacak öğrencilerin lisans kartı alabilmek ve müsabakalara katılabilmek için olmaz sa olmazı sağlık raporunun alınabilmesini kolaylaştıran bildirim formudur. Doktorların ilgili sporcu öğrenciye sağlık raporu vermek için veliden istediği taahhüt formu olarak da isimlendirilebilir.

NASIL KULLANILIR ?
Ek - 6 formu yukarıdaki linkten indirilip çıktısı alınır, öğrenci velisi tarafından doldurulup imzalandıktan sonra ilgili öğrenci aile hekimine yada doktora bu belge ile gönderilir... Aile hekimi bu belgeyi (ek-6) kendi arşivinde tutarak ilgili öğrenciye extra bir kağıtta sağlık raporu verir. Verilen sağlık raporu modülden alınan Ek-5 (Lisans Evrak Formu) formuna iliştirilir. (zımbalanır) İşlem bu kadar.

DİP NOT
Unutmayın Aşağıdaki Ek 6 Formu Sağlık Raporu yerine geçmez. Sadece doktora öğrenci velisi tarafından verilen sağlık bildirim formudur.

Lütfen Doktorlara İndirdiğiniz Ek-6 formunu arşivlerinde tutmaları gerektiğini hatırlatınız.