GENÇLER, BU YAZ ATLETİZMLE VÜCUDUNU ZİNDE TUTUYOR

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kapsamında açtığı Atletizm kursuyla 72 gence hizmet veriyor.

19 TEMMUZ 2017
HABERİNVİDEOSU
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz Spor Okulları kapsamında açtığı Atletizm kursuyla 72 gence hizmet veriyor.

Eğitim ve Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün açtığı Yaz Spor Okulları gençlerin yoğun ilgisini görüyor.

5-18 Yaş arası gençlerin kayıt yaptırabildiği Yaz Spor Okulları kapsamında açılan Atletizm kursunda gençler, yaz tatili boyunca vücudunu zinde tutuyor.

“YAZ TATİLİNİ SPOR YAPARAK GEÇİRİN”

Her spor branşına katılımların olduğunu aktaran Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, gençlerin spor alışkanlığı kazanmaları için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Yaz tatilini spor yaparak geçirmek isteyen birçok gencin olduğunu belirten İl Müdürü Keşküş, “ Yaz tatili boyunca gençlerimize 22 farklı spor branşıyla hizmet edeceğiz. Yaz spor okullarımıza yapılan kayıtlarda görüyoruz kurslarımız seviliyor. 2 ay sürecek olan kurslarımıza tüm gençlerimizi bekliyoruz”

Gençler ücretsiz olan Yaz Spor Okullarına 2 fotoğraf ve kimlik fotokopisiyle İl Müdürlüğüne gelerek kayıt yaptırabiliyor.