SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜLAKAT DUYURUSU

  GEREKLİ EVRAKLARIN TESLİMİ YAPMIŞ VE MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANMIŞ GENÇLİK LİDERLERİ 06 MART 2020 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA MÜLAKAT SINAVLARI YAPILACAKTIR. İLGİLİ KİŞİLER 06 MART 2020 TARİH VE EN GEÇ SAAT 09:30 İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNASINDA MÜLAKAT SINAVLARI GİRMEK İÇİN HAZIR BULUNMALARI. İLANEN DUYURULUR.

  Haberi Oku

  METE YARAR, ŞANLIURFALI GENÇLERLE BULUŞACAK

  Emekli subay, güvenlik politikaları uzmanı ve yazar Mete Yarar, '7 Düvele Karşı Akıl Oyunları' konulu söyleşi kapsamında Şanlıurfa’da öğrencilerle buluşacak.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI DUYURU

  SPOR BİLGİ SİSTEMİ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU

  Haberi Oku

  Spor Bilgi Sistemi Modülü

  Okul Sporları Spor Bilgi Sitemi Modülü linki için tıklayınız.

  Haberi Oku

  BÖLGESEL KROS LİGİNDE ŞAMPİYON; ŞANLIURFA

  Turkcell Bölgesel Kros Ligi’nin ilk kademesi Gaziantep, Ağrı, Ankara, Bingöl, Bursa, Çorum, Isparta ve Van’da gerçekleşti.

  Haberi Oku

  "BERABER YÜRÜYELİM" ETKİNLİĞİ GERÇELEŞTİ

  Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında, Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu, Valilikler ve Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri iş birliğinde "Beraber Yürüyelim" temalı yürüyüş düzenlendi.

  Haberi Oku

  KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI

  Üniversiteli gençlerin ilk tercihi olan ve ailelerin çocuklarını güvenle emanet ettiği KYK yurtları için başvurular başladı.

  Haberi Oku

  ÖZEREN TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU

  15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında dereceye giren Şanlıurfalı sporcu Ömer Özeren Şanlıurfa’nın takdirini kazandı.

  Haberi Oku

  ÜCRETSİZ YAZ SPOR OKULLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan İl Spor Merkezi ve Engelli Spor Merkezi (Ücretsiz Yaz Spor Okulları) başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

  Haberi Oku

  VALİ ABDULLAH ERİN FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİYOR

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Mersavi Aşireti Derneği ortaklaşa “Koşabiliyorken Koş” Projesi kapsamında Vali Abdullah Erin Kurumlar arası Mini Futbol Turnuvası düzenleniyor.

  Haberi Oku

  KURUMLAR ARASI MASA TENİSİTURNUVASI SONA ERDİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Masa Tenis Şanlıurfa İl Temsilciliği tarafından ortak düzenlenen Kurumlar Arası Masa Tenisi müsabakaları sona erdi.

  Haberi Oku

  JUDOCULAR TAKIM HALİNDE ŞAMPİYON

  Kilis’te gerçekleşen Judo Anadolu Yıldızlar Ligi erkekler kategorisinde Şanlıurfalı judocular bölge 1.’si oldu.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFALI CİMNASTİKÇİLERDEN BİR İLK

  Adıyaman’da gerçekleşen Artistik Cimnastik Anadolu Yıldızlar Ligi kızlar kategorisinde Şanlıurfalı cimnastikçiler bölge 1.’si oldu.

  Haberi Oku

  KADINLAR BASKETBOL TÜRKİYE KUPASI ŞANLIURFA’DA YAPILACAK

  Kadınlar Basketbol 2018-2019 Sezonu Türkiye Kupası Şanlıurfa’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek.

  Haberi Oku

  KARAKÖPRÜ GM VE TFFHGD’DEN BİLGİÇ İLKOKULUNA YARDIM ELİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Karaköprü Gençlik Merkezi ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkezi (TFFHGD) Karaköprü ilçesinde yer alan Bilgiç İlkokuluna yardımda bulundu.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER