GÜREŞ ADAY HAKEM KURSU

  Güreş Aday Hakem Kursu 01-03 Haziran 2023 Tarihleri arasında Şanlıurfa'da açılacak olan Güreş Aday Hakem Kursuna katılacak adaylarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır; TC vatandaşı olmak En az lise ve dengi okul mezunu olmak, (Milli takımda güreşmiş olanlar için tahsil şartı aranmamaktadır) 18 yaşından gün almış olmak ve 34 yaşından küçük olmak Hakemlik yapmasına engel durum oluşturacak bedensel, zihinsel veya ruhsal bir engelinin olmaması Katıldıkları illerdeki yapılacak olan Güreş Aday Hakem Kursu ‘nda başarılı olmak Sporcu, antrenör veya idareci olarak herhangi bir spor branşında altı aydan daha fazla men veya hak mahrumiyeti cezası almamış olmak En az bir yıl lisanslı güreş yapmış olmak. (Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden alınacak ve lisans tescil fişi yerine geçecek yazı, BESYO mezunlarından güreş uzmanlık belgesi veya güreş dersi aldığını belirten not dökümü ile belgelenir.) Bu şart cetvel hakemi olmak isteyen adaylarda aranmaz.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI 17 MAYIS 2023 SAAT: 17.00 KADAR UZATILDI !

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan spor, yurt ve gençlik merkezlerinde, eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI...!

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan spor, yurt ve gençlik merkezlerinde, eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  MAHALLE LİGİ PROJESİYLE ŞANLIURFADAYIZ

  Şanlıurfa Göbeklitepe,Hacerana ve Harran Kyk yurtlarında Düzenlenen Mahalle Ligi Projesi Kapsamında Depremzede Çocuklarımızla Basketbol ,Voleybol ve Badminton Branşlarıyla Doyasıya Eğlendik.

  Haberi Oku

  MAHALLE LİGİ PROJESİYLE ADIYAMANDAYIZ

  Mahalle Ligi Projesi kapsamında deprem bölgesi Adıyamandayız. Beşpınar Mesire alanında yer alan Eğitim, Kültür ve Spor Kampı'nda faaliyetlerimizle depremzede çocuklarımıza moral ve motivasyon veriyoruz

  Haberi Oku

  DEPREMZEDE ÇOCUKLAR TİYATRO ETKİNLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Göbeklitepe Yurdunda kalan depremzede çocuklar çeşitli etkinliklerle doyasıya eğleniyor.

  Haberi Oku

  ÖNEMLİ DUYURU

  Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Okul Spor Faaliyetlerine Ara Verildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU TARİHLERİ UZATILDI

  Başvurular 23.02.2023 tarihine kadar uzatılmıştır. İlimizde aşağıda belirtilen spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  TYP İŞÇİLERİNİN KURA ÇEKİMİ SONUCU AÇIKLANDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarımızda 5 ay görev alacak 20 erkek 15 bayan olmak üzere toplam 35 TYP işçisi alımının kura çekimleri gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere, boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonları için 300 Büro Personeli, 866 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 2981 Destek Personeli (Temizlik) alımı yapılacaktır.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA’DA GSB YURTLARINA BAŞVURU YAPAN ÖĞRENCİLERİN %100’Ü YERLEŞTİ

  GSB Yurtları öğrenci yerleştirme sonuçlarının ilk fazı açıklandı. GSB Yurtlarında kalmak için başvuran tüm üniversite öğrencilerinin yerleştirildiği Şanlıurfa’da %100 yerleştirme ile bu yıl rekor kırıldı.

  Haberi Oku

  BAŞARILI SPORCU BURSU DUYURUSU

  2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı için Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Özel Eğitim ve Öğretim Kurumları arasında ilk ve ortaöğretim çağındaki başarılı sporcuların özel öğretim kurumlarında ücretsiz okuma imkanına sahip olacağı Sporcu Öğrencilerin Eğitimde İş birliği Protokolü imzalandı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanları ile spor branşlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA'DA KAHRAMAN TAZEOĞLU RÜZGARI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gönüllülük haftası dolayısıyla Harran Üniversitesi İİBF konferans salonunda Kahraman Tazeoğlu söyleşisi düzenledi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KARAKALEM RESİM YARIŞMASI TALİMATI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karakalem Resim Yarışması Talimatı

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Gençlerin sabırsızlıkla beklediği GSB Spor Okulları kayıtları başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER