KEŞKÜŞ, HESTOUREX FUARINDA ŞANLIURFA’YI TANITTI

Hestourex Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı'nın ikincisi, 165 ülkeden gelen 5 binin üzerinde alım heyetinin katılımıyla açıldı.

10 NİSAN 2018

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Anfaş Expo Center'da 5 - 8 Nisan'da düzenlenen Hestourex Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongre ve Fuarına katılan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş ise burada Şanlıurfa’yı tanıttı.

Fuarda kurulan standalar tek tek dolaşan İl Müdürü Keşküş, Şanlıurfa stadında ise basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İl Müdürü Keşküş, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü temsilen katıldığı fuarda Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanı M.Cüneyt Ateş ve Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hüseyin Erişle ziyaretçilere Peygamberler şehri Şanlıurfa’yı anlattı.

Dünyaya kapılarını açan fuarda şanlıurfa'nın yer almasının büyük önem arz ettiğini belirten İl Müdürü Keşküş, bu noktada emeği geçen Karacadağ Kalkınma Ajansı Uzmanı M.Cüneyt Ateş ve Harran Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hüseyin Erişe teşekkür etti.

 Antalya'da bu yıl ikincisi düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı himayesindeki 'Hestourex Fuarı'na 165 ülkeden 5 binin üzerinde alım heyeti bekleniyor. Fuarda 50 bin ikili iş görüşmesi ile 20 milyar TL'lik ticaret hacmi hedefleniyor.