YÜZLERCE BİSİKLETLİ SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanan "Avrupa Spor Haftası" etkinlikleri Şanlıurfa'da coşkuyla kutlanıyor. Bisiklet Turu ile devam eden etkinlikler Cumhuriyet Parkı'nda düzenlenen şenlik İle devam etti.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenen 'Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri' etkinliği Şanlıurfa'da start aldı.

  Haberi Oku

  DEV MÜSABAKALARA EV SAHİPLİĞİ YAPAN SALON YENİLENDİ

  Şanlıurfa’da birçok önemli müsabakaya ev sahipliği eden 11 Nisan Spor Salonu baştan sona yenilendi.

  Haberi Oku

  KÜÇÜK HÜSEYİN'İN HAYALİ GERÇEKLEŞTİ

  Şanlıurfa'da kaybolduktan 5 gün sonra bulunan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak'a, hayalini kurduğu bisiklet Şanlıurfa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hediye edildi.

  Haberi Oku

  BİRECİKLİ GENÇLER! YENİLENEN SALON SİZİ BEKLİYOR

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Birecik ilçesinde yer alan Birecik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün spor salonunu baştan sona yeniledi.

  Haberi Oku

  SİVEREKLİ GENÇLER! BAŞTAN SONA YENİLENDİK HAYDİ SPORA

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Siverek ilçesinde yer alan Siverek Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü ve Siverek Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezini baştan sona yeniledi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Türkiye Atletizm federasyonu ortaklaşa 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Koşusu düzenledi.

  Haberi Oku

  BARIŞ PINARI BÖLGESİ’NDE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Suriye'nin Rasulayn kentinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla futbol müsabakası düzenlendi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA "SANCAK KOŞUSU" YAPILDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "Demokrasi bilinci, elden ele taşınan bir bayrak yarışıdır" sloganıyla 15 Temmuz sancak koşusu düzenledi.

  Haberi Oku

  2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında Tüm Yarışmalar Ertelenmiştir.

  2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında Tüm Yarışmalar Ertelenmiştir.

  Haberi Oku

  BEDENSEL ENGELLİ TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI

  BEDENSEL ENGELLİ TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI

  Haberi Oku

  SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜLAKAT DUYURUSU

  GEREKLİ EVRAKLARIN TESLİMİ YAPMIŞ VE MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANMIŞ GENÇLİK LİDERLERİ 06 MART 2020 TARİHİNDE SAAT 10:00 DA MÜLAKAT SINAVLARI YAPILACAKTIR. İLGİLİ KİŞİLER 06 MART 2020 TARİH VE EN GEÇ SAAT 09:30 İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNASINDA MÜLAKAT SINAVLARI GİRMEK İÇİN HAZIR BULUNMALARI. İLANEN DUYURULUR.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER