EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanları ile spor branşlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA'DA KAHRAMAN TAZEOĞLU RÜZGARI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gönüllülük haftası dolayısıyla Harran Üniversitesi İİBF konferans salonunda Kahraman Tazeoğlu söyleşisi düzenledi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KARAKALEM RESİM YARIŞMASI TALİMATI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karakalem Resim Yarışması Talimatı

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Gençlerin sabırsızlıkla beklediği GSB Spor Okulları kayıtları başladı.

  Haberi Oku

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SPOR OLİMPİYATLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

  İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde düzenlenecek olan“2021 İçişleri Bakanlığı Spor Olimpiyatları” başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  GSİM’DEN 180 OKULA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle 180 okula hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFALI KANOCULARDAN BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI

  Türkiye Kano Federasyonu 31 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında Muğla/Köyceğiz'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Durgunsu Kano Aday Milli Takım & TOHM Seçme ve Değerlendirme Yarışları düzenledi.

  Haberi Oku

  YÜZLERCE BİSİKLETLİ SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanan "Avrupa Spor Haftası" etkinlikleri Şanlıurfa'da coşkuyla kutlanıyor. Bisiklet Turu ile devam eden etkinlikler Cumhuriyet Parkı'nda düzenlenen şenlik İle devam etti.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenen 'Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri' etkinliği Şanlıurfa'da start aldı.

  Haberi Oku

  DEV MÜSABAKALARA EV SAHİPLİĞİ YAPAN SALON YENİLENDİ

  Şanlıurfa’da birçok önemli müsabakaya ev sahipliği eden 11 Nisan Spor Salonu baştan sona yenilendi.

  Haberi Oku

  KÜÇÜK HÜSEYİN'İN HAYALİ GERÇEKLEŞTİ

  Şanlıurfa'da kaybolduktan 5 gün sonra bulunan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak'a, hayalini kurduğu bisiklet Şanlıurfa Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından hediye edildi.

  Haberi Oku

  BİRECİKLİ GENÇLER! YENİLENEN SALON SİZİ BEKLİYOR

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Birecik ilçesinde yer alan Birecik Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün spor salonunu baştan sona yeniledi.

  Haberi Oku

  SİVEREKLİ GENÇLER! BAŞTAN SONA YENİLENDİK HAYDİ SPORA

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Siverek ilçesinde yer alan Siverek Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü ve Siverek Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezini baştan sona yeniledi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA KOŞUSU DÜZENLENDİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle Türkiye Atletizm federasyonu ortaklaşa 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Koşusu düzenledi.

  Haberi Oku

  BARIŞ PINARI BÖLGESİ’NDE 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Suriye'nin Rasulayn kentinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla futbol müsabakası düzenlendi.

  Haberi Oku

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA "SANCAK KOŞUSU" YAPILDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında "Demokrasi bilinci, elden ele taşınan bir bayrak yarışıdır" sloganıyla 15 Temmuz sancak koşusu düzenledi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER