ÖNEMLİ DUYURU

  Olumsuz Hava Şartları Nedeniyle Okul Spor Faaliyetlerine Ara Verildi.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU TARİHLERİ UZATILDI

  Başvurular 23.02.2023 tarihine kadar uzatılmıştır. İlimizde aşağıda belirtilen spor branşlarında Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  TYP İŞÇİLERİNİN KURA ÇEKİMİ SONUCU AÇIKLANDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarımızda 5 ay görev alacak 20 erkek 15 bayan olmak üzere toplam 35 TYP işçisi alımının kura çekimleri gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere, boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonları için 300 Büro Personeli, 866 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 2981 Destek Personeli (Temizlik) alımı yapılacaktır.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA’DA GSB YURTLARINA BAŞVURU YAPAN ÖĞRENCİLERİN %100’Ü YERLEŞTİ

  GSB Yurtları öğrenci yerleştirme sonuçlarının ilk fazı açıklandı. GSB Yurtlarında kalmak için başvuran tüm üniversite öğrencilerinin yerleştirildiği Şanlıurfa’da %100 yerleştirme ile bu yıl rekor kırıldı.

  Haberi Oku

  BAŞARILI SPORCU BURSU DUYURUSU

  2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı için Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Özel Eğitim ve Öğretim Kurumları arasında ilk ve ortaöğretim çağındaki başarılı sporcuların özel öğretim kurumlarında ücretsiz okuma imkanına sahip olacağı Sporcu Öğrencilerin Eğitimde İş birliği Protokolü imzalandı.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler, Mesleki Beceriler alanları ile spor branşlarında açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA'DA KAHRAMAN TAZEOĞLU RÜZGARI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gönüllülük haftası dolayısıyla Harran Üniversitesi İİBF konferans salonunda Kahraman Tazeoğlu söyleşisi düzenledi.

  Haberi Oku

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KARAKALEM RESİM YARIŞMASI TALİMATI

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Karakalem Resim Yarışması Talimatı

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

  Gençlerin sabırsızlıkla beklediği GSB Spor Okulları kayıtları başladı.

  Haberi Oku

  İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SPOR OLİMPİYATLARI BAŞVURULARI BAŞLADI

  İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde düzenlenecek olan“2021 İçişleri Bakanlığı Spor Olimpiyatları” başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  GSİM’DEN 180 OKULA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle 180 okula hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFALI KANOCULARDAN BAŞARI ÜSTÜNE BAŞARI

  Türkiye Kano Federasyonu 31 Ekim - 01 Kasım 2020 tarihleri arasında Muğla/Köyceğiz'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Durgunsu Kano Aday Milli Takım & TOHM Seçme ve Değerlendirme Yarışları düzenledi.

  Haberi Oku

  YÜZLERCE BİSİKLETLİ SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu tarafından Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak kutlanan "Avrupa Spor Haftası" etkinlikleri Şanlıurfa'da coşkuyla kutlanıyor. Bisiklet Turu ile devam eden etkinlikler Cumhuriyet Parkı'nda düzenlenen şenlik İle devam etti.

  Haberi Oku

  AVRUPA SPOR HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Avrupa Spor Haftası kapsamında düzenlenen 'Ulusal Herkes İçin Spor ve Sağlık Günleri' etkinliği Şanlıurfa'da start aldı.

  Haberi Oku

  DEV MÜSABAKALARA EV SAHİPLİĞİ YAPAN SALON YENİLENDİ

  Şanlıurfa’da birçok önemli müsabakaya ev sahipliği eden 11 Nisan Spor Salonu baştan sona yenilendi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER