SPOR MASÖRÜ YETİŞTİRME EĞİTİM KURSU

  Spor Eğitimi ve Araştırmaları Dairesi Başkanlığının 2024 faaliyet programında yer alan Spor Masörü Yetiştirme Eğitimi Kursu 29 Nisan- 11 Mayıs 2024 tarihleri arasında; Şanlıurfa ilinde açılması planlanmaktadır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  DENEYAP TEKNOLOJİ ATÖLYELERİ YENİ YILDIZLARINI ARIYOR !!!

  Geleceğin Teknoloji Yıldızları Programı kapsamında 81 ildeki 139 Deneyap Teknoloji Atölyesi’nde verilecek 11 farklı başlıkta 36 ay ücretsiz teknoloji eğitimi için e-sınav başvuruları başladı.

  Haberi Oku

  KÜLTÜRLERARASI FİZİKSEL OKURYAZARLIK PROJESİNİN REHBERİ YAYIMLANDI

  Erasmus+ Spor projemiz olan "Kültürlerarası Fiziksel Okuryazarlık" (CCPL) çerçevesinde, bu rehber üç hedefle geliştirildi:

  Haberi Oku

  DAYANIŞMA İÇİN SPOR PROJESİ

  DAYANIŞMA İÇİN SPOR PROJESİ 3.DÖNEM SONU FESTİVALİ TAMAMLANDI.

  Haberi Oku

  ŞANLIURFA YURDUM SPOR OYUNLARI BAŞLIYOR

  ŞANLIURFA YURDUM SPOR OYUNLARI BAŞLIYOR ARKADAŞINI BUL TAKIMINI KUR.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Görevlisi başvuruları 9-15 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

  Haberi Oku

  KAMU SPOR OYUNLARI

  CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINDA GELİN SPORDA BULUŞALIM. KAMU SPOR OYUNLARI

  Haberi Oku

  OKUL SPOR FAALİYETLERİ BRANŞ TAAHHÜT İŞLEMLERİ BAŞLIYOR..

  2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul Spor Faaliyetleri Branş Taahhüt İşlemleri Spor Bilgi Sistemi modülü üzerinden başlatılmıştır..

  Haberi Oku

  BAŞARILI SPORCU BURSU DUYURUSU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Özel Eğitim ve Öğretim Kurumları arasında ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki başarılı sporcuların özel öğretim kurumlarında ücretsiz okuma imkanına sahip olacağı Sporcu Öğrencilerin Eğitimde İş birliği Protokolü imzalanmıştır.

  Haberi Oku

  TYP KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

  Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Şanlıurfa İŞKUR arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Toplum Yararına Proje (TYP) Kapsamında 04.09.2023 tarihinde çekilen kura sonuçları.

  Haberi Oku

  DAMLA PROJESİ İLE GENÇLER ŞANLIURFA'DA

  Damla Gönüllülük Hareketi Projesi 150. Dönem 18-30 yaş gençlerden oluşan 39 kişilik Damla Gönüllüsü Şanlıurfa'ya geldi.

  Haberi Oku

  GÜREŞ ADAY HAKEM KURSU

  Güreş Aday Hakem Kursu 01-03 Haziran 2023 Tarihleri arasında Şanlıurfa'da açılacak olan Güreş Aday Hakem Kursuna katılacak adaylarda aşağıdaki şartlar aranmaktadır; TC vatandaşı olmak En az lise ve dengi okul mezunu olmak, (Milli takımda güreşmiş olanlar için tahsil şartı aranmamaktadır) 18 yaşından gün almış olmak ve 34 yaşından küçük olmak Hakemlik yapmasına engel durum oluşturacak bedensel, zihinsel veya ruhsal bir engelinin olmaması Katıldıkları illerdeki yapılacak olan Güreş Aday Hakem Kursu ‘nda başarılı olmak Sporcu, antrenör veya idareci olarak herhangi bir spor branşında altı aydan daha fazla men veya hak mahrumiyeti cezası almamış olmak En az bir yıl lisanslı güreş yapmış olmak. (Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden alınacak ve lisans tescil fişi yerine geçecek yazı, BESYO mezunlarından güreş uzmanlık belgesi veya güreş dersi aldığını belirten not dökümü ile belgelenir.) Bu şart cetvel hakemi olmak isteyen adaylarda aranmaz.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI 17 MAYIS 2023 SAAT: 17.00 KADAR UZATILDI !

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan spor, yurt ve gençlik merkezlerinde, eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI...!

  İlimizde Bakanlığımız bünyesinde açılacak olan spor, yurt ve gençlik merkezlerinde, eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  MAHALLE LİGİ PROJESİYLE ŞANLIURFADAYIZ

  Şanlıurfa Göbeklitepe,Hacerana ve Harran Kyk yurtlarında Düzenlenen Mahalle Ligi Projesi Kapsamında Depremzede Çocuklarımızla Basketbol ,Voleybol ve Badminton Branşlarıyla Doyasıya Eğlendik.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER