ŞANLIURFA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU
KARAKOYUN İŞ MERKEZİ NO:119 ŞANLIURFA TEL:0 (414) 216 35 20 FAXS: 0 (414) 215 34 51
AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI
|
TARİHİ
|
GÜNÜ
|
SAAT
|
KARŞILAŞAN TAKIMLAR
|
KATEGORİSİ
|
OYNANACAĞI SAHA
|
|
26.01.2015
|
Perşembe
|
15.00
|
Gençlik spor
|
Malatya Bayanlar
|
Bayanlar ligi
|
Arena 1 nolu
|
|
2702.2015
|
Cuma
|
18.30
|
Gençlerbirliği
|
Harran spor
|
2.Amatör
|
Arena 1 nolu
|
|
2702.2015
|
Cuma
|
18.30
|
Memsin spor
|
Reha gençlik
|
2.Amatör
|
Arena 2 nolu
|
|
2702.2015
|
Cuma
|
18.30
|
Yeni hal spor
|
Sefa spor
|
2.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
10.30
|
Telekom spor
|
İdmanyurdu
|
U-16 Ligi
|
Yenice 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
Kendir spor
|
Tarım spor
|
U-19 Playof
|
Yenice 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Güven spor
|
C.pınar bld
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
İdmanyurdu
|
Yeni Harran spor
|
1.Amatör
|
Yenice 1 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Eyyüp spor
|
Kelaynak spor
|
1.Amatör
|
Yenice 1 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
10.30
|
Edessa 7 yıldız
|
Gençlerbirliği
|
U-19 Playof
|
Arena 1 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
Siverek bld
|
V.Şehir gap
|
U-19 Playof
|
Arena 1 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Anadolu gençlik
|
Yıldırım gücü
|
1.Amatör
|
Arena 1 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
10.30
|
Bağmancı spor
|
Gençlik spor
|
U-16 Ligi
|
Arena 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
Akçakale spor
|
D.S.İ spor
|
U-19 Playof
|
Arena 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Keçe spor
|
Bozova gücü
|
1.Amatör
|
Arena 2 nolu
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Telekom Lisesi
|
V.Şehir sanayi
|
2.Amatör
|
Siverek ilçe
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
11.00
|
Edessa 7 yıldız
|
11 nisan spor
|
U-14 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
12.45
|
D.S.İ spor
|
Bağlarbaşı
|
U-14 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
28.02.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Gençlik spor
|
Suruç gençlik
|
U-14 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Akçakale spor
|
V.Şehir Başak
|
Süper Amatör
|
Akçakale ilçe
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Siverek bld
|
Birecik bld
|
Süper Amatör
|
Siverek ilçe
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
C.pınar demir
|
Genç karakeçi
|
1.Amatör
|
C.pınar ilçe
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Halfeti spor
|
Anka spor
|
2.Amatör
|
Halfeti ilçe
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Bağlarbaşı
|
Yeni Harran
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
12.30
|
Eyyüp spor
|
Hilvan spor
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
10.30
|
Tarım spor
|
Keçe spor
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
10.30
|
Bağmancı spor
|
Öz karakeçili
|
2.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
12.30
|
D.S.İ spor
|
V.Şehir gap
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Çamlıdere spor
|
C.pınar tigem
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
Bağlarbaşı spor
|
Telekom spor
|
2.Amatör
|
Yenice 1 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
12.00
|
63 emin gücü
|
Pirsus spor
|
2.Amatör
|
Arena 2 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
Gençlik spor
|
Karköprü bld
|
U-17 Ligi
|
Arena 2 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
10.30
|
Yenice spor
|
Urfa gücü
|
2.Amatör
|
Arena 1 noluı
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
12.30
|
B.Şehir bld
|
M.Kemal lisesi
|
Süper Amatör
|
Arena 1 nolu
|
|
01.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
11 nisan spor
|
Haliliye spor
|
1.Amatör
|
Arena 1 nolu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abdurrahman Çadırcı
Krıtik Maçlar: Güven spor – C.pınar bld
Anadolu Gençlik – Yıldırım gücü
|