SİVEREKLİ BADMİNTONCULAR ANKARA’DA TER DÖKTÜ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, 13 yaş altı Badminton Türkiye şampiyonasına katılacak Siverekli gençleri Ankara’ya yolculadı.

4 ARALIK 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Yolculuk öncesi Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne gelerek İl Müdürü Hakan Keşküşle sohbet eden gençler çok heyecanlı olduklarını fakat bir o kadar iddialı olduklarını söyledi. İl Müdürü Hakan Keşküş, Şube Müdürleri Murat Önen, Emrah Yaşar ve Nurullah Süzen başarılı badminton takımına spor ayakkabısı ve eşofman hediye etti.

Ankara’da müsabakalara katılan Siverekli sporcular bir önceki müsabakaya göre daha iyi performans sergiledi. 86 takım ve 816 sporcunun katıldığı müsabakalarda ilk 100’ün içinde yer alan sporcular bir dahaki şampiyonada daha iyi bir derece yapmak için antrenmanlara başladı.

KEŞKÜŞ, “ SPORCULARIMIZ MÜCADELECİ”

Gittikleri her müsabakada daha iyi sonuçlar alarak Şanlıurfa’ya dönen genç badmintonculara inandıklarını söyleyen İl Müdürü Keşküş, sporcuların inançlarını ve mücadele ruhunu hiç kaybetmemesi gerektiğini vurguladı.

Sporculara her alanda başarı dileyen İl Müdürü Keşküş, “Geçen yıl badminton Türkiye şampiyonasına gönderdiğimiz sporcularımızı bu yılda şampiyonaya gönderdik ve bu yıl geçen yıla göre daha güzel derece alan sporcularımızı kutluyorum. Hiçbir sonuçta yılmayıp mücadele eden sporcularımız bizleri gerçekten gururlandırıyor. Her biri bir birinden emin ve mücadeleci inşallah bir sonraki müsabakada Şanlıurfa’ya şampiyon olup dönerler” dedi.