KEŞKÜŞ, “SİZLER GURUR KAYNAĞIMIZ OLACAKSINIZ”

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Yükseliş Kolejinin düzenlemiş olduğu “Kariyer Günleri” etkinliği kapsamında gençlerle bir araya geldi.

4 MAYIS 2018
HABERİNVİDEOSU

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Yükseliş Kolejinin düzenlemiş olduğu “Kariyer Günleri” etkinliği kapsamında gençlerle bir araya geldi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü tanıtan sinevizyon gösterimiyle başlayan ve İl Müdürü Keşküş’ün biyografisinin okunmasıyla devam eden kariye günleri etkinliği gençlerin yoğun ilgisini gördü.

KEŞKÜŞ, “BABAM ÇOK ZOR ŞARTLARDA BENİ OKUTTU”

Şanlıurfa’yı ve Şanlıurfa’da ki sporun yerini gençlere aktaran İl Müdürü Keşküş, Şanlıurfa’nın spor şehri olma yolunda ilerlediğini ve bunu yerel yönetimlerin desteğiyle başardıklarını söyledi.

Babasının işçi olduğunu zor şartlarda kendisini büyüterek, okuttuğunu vurgulayan İl Müdürü Keşküş, şimdiki gençlerin çok şanslı olduğunu ve ellerindeki imkanların ne kadar iyi olduğunun farkında olmadıklarını aktardı.

Ketteki başarılı ve Milli sporculara değinen İl Müdürü Keşküş, “ Şanlıurfa’mızda lisanslı 54 binin üzerinde lisanlı sporcumuz var. 72 Milli sporcumuz ve Dünya ve Avrupa şampiyonumuz var bunlar önemli dereceler ve önemli rakamlar gönül ister ki daha iyi olsun daha çok şampiyonumuz olsun buda sizin desteklerinizle ancak mümkün sizler spor yapacaksınız tesislerimize geleceksiniz yeteneklerinizi keşfedeceksiniz gurur kaynağımız olacaksınız” dedi.

TÜRKİYE – UKRAYNA VOLEYBOL MÜSABAKASI ŞANLIURFA’DA YAPILACAK

Önemli müsabakaların Şanlıurfa’da yapılması ve farklı spor branşlarının Şanlıurfa’ya taşınması için ellerini taşın altına koyduklarını aktaran İl Müdürü Keşküş, gençlere Erkekler Voleybol Milli takımının önemli bir karşılaşmasının Şanlıurfa’da yapılacağının müjdesini verdi.

Gençleri Türkiye – Ukrayna karşılamasına davet eden İl Müdürü Keşküş, “20 Mayıs’ta 5 bin kişilik 11 Nisan Spor Salonumuzda saat 15:30’da Türkiye - Ukrayna Erkekler Voleybol Milli Maçımız var hepinizi davet ediyorum. Mehmet Hocamızdan söz alalım sizi maça getirsin” dedi.

İL MÜDÜRÜ KEŞKÜŞ, GENÇLERLE DİKKAT OYUNU OYNADI

Getirdiği Şanlıurfaspor formalarını oynattığı oyunla başarılı olan 3 gence hediye eden İl               Müdürü Keşküş, dikkat ve reflekslerinin ölçüldüğü oyunla salonu kahkahalara boğdu.

Yükseliş Koleji Kurucusu Mehmet Ali Sezer’in İl Müdürü Hakan Keşküş’e teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından program hatıra fotoğrafıyla son buldu.