04 - 08 MART ŞANLIURFA AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI
04.03.2015
ŞANLIURFA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU
KARAKOYUN İŞ MERKEZİ NO:119 ŞANLIURFA TEL:0 (414) 216 35 20 FAXS: 0 (414) 215 34 51
AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI
|
TARİHİ
|
GÜNÜ
|
SAAT
|
KARŞILAŞAN TAKIMLAR
|
KATEGORİSİ
|
OYNANACAĞI SAHA
|
|
04.03.2015
|
Çarşamba
|
13.30
|
Karaköprü bld
|
Adıyaman il özel
|
Bal ligi
|
Faruk Çelik
|
|
06.03.2015
|
Cuma
|
18.30
|
Gençlerbirliği
|
Kendir spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
10.30
|
İdmanyurdu
|
Urfa gücü
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
12.15
|
Hilvan spor
|
Edessa 7 yıldız
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Yeni Harran
|
Telekom spor
|
U-16 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
Tarım spor
|
Akçakale spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
D.S.İ spor
|
Siverek bld spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.00
|
V.Şehir gap
|
Edessa 7 yıldız
|
U-19 Ligi
|
Arena 2 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
10.30
|
Anka spor
|
Memsin spor
|
2.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
12.30
|
Reha Gençlik
|
Bağmancı spor
|
2.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.30
|
Harran spor
|
Halfeti spor
|
2.Amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.00
|
Öz Karakeçili
|
63 Emin gücü
|
2.Amatör
|
Yenice 1 nolu
|
|
07.03.2015
|
Cumartesi
|
14.00
|
Pirsus spor
|
Gençlerbirliği
|
2.Amatör
|
Suruç ilçe
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
Kendir spor
|
Akçakale spor
|
Süper amatör
|
Yenice 2 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
Hilvan spor
|
B.Şehir bld
|
Süper amatör
|
Akçakale ilçe
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
M.Kemal lisesi
|
Siverek bld
|
Süper amatör
|
Siverek ilçe
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
V.Şehir sanayi
|
Yenice spor
|
2.Amatör
|
V.Şehir ilçe
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.00
|
Sefa spor
|
Telekom lisesi
|
2.Amatör
|
Yenice 1 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Urfa gücü
|
Bağlarbaşı
|
2.Amatör
|
Arena 2 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
11.00
|
Gençlik spor
|
Tarım spor
|
U-16 Ligi
|
Arena1 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
12.45
|
Keçe spor
|
Eyyüp spor
|
U-16 Ligi
|
Arena 1 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
14.30
|
Telekom spor
|
Kartal gücü
|
2.Amatör
|
Arena 1 nolu
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
10.30
|
Kendir spor
|
Gençlik spor
|
U-13 ligi
|
Şutim sahası
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
12.00
|
Ş.Urfa spor
|
Suruç Gençlik
|
U-13 ligi
|
Şutim sahası
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
13.30
|
Bağlarbaşı
|
V.Şehir Başak
|
U-13 ligi
|
Şutim sahası
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
15.00
|
M.Kemal lisesi
|
Edessa 7 yıldız
|
U-13 ligi
|
Şutim sahası
|
|
08.03.2015
|
Pazar
|
13.30
|
Suruç gençlik
|
44 Malatya spor
|
Bal ligi
|
Suruç ilçe
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abdurrahman Çadırcı
Krıtik Maçlar: M.Kemal lisesi – Siverek bld spor
|
|
|
|