AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI 5. HAFTA
28.10.2014
ŞANLIURFA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU
KARAKOYUN İŞ MERKEZİ NO:119 ŞANLIURFA TEL:0 (414) 216 35 20 FAXS: 0 (414) 215 34 51
AMATÖR LİG MÜSABAKA PROGRAMI
|
TARİHİ
|
GÜNÜ
|
SAATİ
|
KARŞILAŞAN TAKIMLAR
|
KATEGORİSİ
|
OYNANACAĞI SAHA
|
|
29.10.2014
|
Çarşamba
|
18.30
|
11 nisan spor
|
Genç karakeçi
|
1.Amatör
|
Arena 1 nolu saha
|
|
29.10.2014
|
Çarşamba
|
19.30
|
Anadolu gençlik
|
Güven spor
|
1.Amatör
|
Arena 1 nolu saha
|
|
29.10.2014
|
Çarşamba
|
18.30
|
Urfa gücü
|
Akçakale spor
|
U-17 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
30.10.2014
|
Perşembe
|
18.30
|
B.Şehir bld spor
|
Bağmancı spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
30.10.2014
|
Perşembe
|
18.30
|
Öz karakeçili
|
11 nisan
|
U-19 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
11.30
|
Yeni hal spor
|
Anadolu gençlik
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Tarım spor
|
Haliliye spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
11.30
|
Genç karakeçi
|
Memsin spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Bağlarbaşı spor
|
Güven spor
|
U-19 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
11.30
|
D.S.İ spor
|
Harran spor
|
U-19 Ligi
|
Yenice 2 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Kendir spor
|
V.Şehir Başak
|
U-19 Ligi
|
Yenice 2 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Polis gücü
|
Yıldırım gücü
|
U-19 Ligi
|
Yenice 1 nolu saha
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Hilvan spor
|
Edessa 7 yıldız
|
U-19 Ligi
|
Hilvan ilçe stadı
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Kelaynak
|
Reha gençlik
|
U-19 Ligi
|
Birecik ilçe stadı
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Bozova gücü
|
Siverek bld
|
U-19 Ligi
|
Bozova ilçe stadı
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
v.şehir gap
|
İdmanyurdu
|
U-19 Ligi
|
V.Şehir ilçe stadı
|
|
01.11.2014
|
Cumartesi
|
13.30
|
Akçakale spor
|
Telekom spor
|
U-19 Ligi
|
Akçakale ilçe stadı
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
13.00
|
C.pınar bld
|
Anka spor
|
U-19 Ligi
|
C.Pınar ilçe stadı
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
10.30
|
D.S.İ Spor
|
Bağlarbaşı
|
U-17 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
12.30
|
Genç karakeçi
|
Birecik bld
|
U-17 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
14.30
|
Edessa 7 yıldız
|
Karaköprü bld
|
U-17 Ligi
|
Arena 1 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
10.30
|
Karşıyaka
|
Tarım spor
|
U-17 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
12.30
|
Reha gençlik
|
11 nisan spor
|
U-17 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
14.30
|
Öz karakeçili
|
Çamlıdere
|
U-17 Ligi
|
Arena 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
10.00
|
Edessa 7 yıldız
|
Gençlik spor
|
U-15 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
11.30
|
Karaköprü bld
|
Suruç gençlik
|
U-15 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
13.00
|
Memsin spor
|
V.şehir sanayi
|
U-15 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
14.30
|
Bağlarbaşı
|
Urfa gücü
|
U-15 Ligi
|
Şutim sahası
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
13.30
|
Kelaynak
|
Yeni Harran
|
1.Amatör
|
Birecik ilçe stadı
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
13.30
|
Bozova gücü
|
C.Pınar bld
|
1.Amatör
|
Bozova ilçe stadı
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
13.30
|
V.şehir gap
|
Haliliye spor
|
1.Amatör
|
V.şehir ilçe stadı
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
10.30
|
Eyyüp spor
|
Yıldırım gücü
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
12.30
|
11 nisan spor
|
C.pınar demir
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
14.30
|
Keçe spor
|
Güven spor
|
1.Amatör
|
Yenice 2 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
10.00
|
İdmanyurdu
|
Anadolu gençlik
|
1.Amatör
|
Yenice 1 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
12.00
|
Çamlıdere
|
Karşıyaka
|
1.Amatör
|
Yenice 1 nolu saha
|
|
02.11.2014
|
Pazar
|
14.00
|
D.S.İ spor
|
Genç Karakeçi
|
1.Amatör
|
Yenice 1 nolu saha
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abdurrahman ÇADIRCI
Kıritik Maçlar : 11 Nisan – Genç Karakeçi
Anadolu Gençlik – Güven spor
D.S.İ spor - Genç Karakeçi
|
|
|
|
|